Tanáraink

Vezetőség

Név

Fogadó óra

 Elérhetőség

Kónyáné Tömpe Lívia tagintézmény vezető  Hétfő 14.00-15.00 konyalivi@gmail.com
Bicsákné Furcsa Mária  tagintézmény vezető – helyettes

érettségi vizsgák, közösségi szolgálat

 Hétfő 13.00-14.00
Lékainé Vinkler Mária  tagintézmény vezető -helyettes

szakképzés, szakmai vizsgák szervezése

 Csütörtök 13.00-14.00
Csiszár Zsoltné   gyakorlati okatásvezető  Hétfő 11.00-12.00 csiszarne.erika@gmail.com

Tanárok

Név

Tanított tantárgy(ak)

Fogadó óra

Elérhetőség

Babai Krisztina szakoktató, kereskedelem  A hét kedd 3. óra
Balázsné Dr. Lendvai Marietta óraadó – marketing  B hét kedd 2. óra
Bazsika Ildikó közgazdász tanára – szakmai tárgyak  B hét hétfő 4. óra
Bedőné Kovács Katalin német nyelv  B hét kedd 2. óra
Békési Tamás történelem, német nyelv  A hét kedd 2. óra
Békésiné Márkus Éva magyar nyelv és irodalom, kommunikáció, latin  B hét hétfő 3. óra
Bekő Árpád  földrajz, természetismeret  A hét hétfő 2. óra
Berta Beatrix matematika, testnevelés, gyógytestnevelés  B hét hétfő 3. óra
Berzsenyi Marietta matematika, fizika  B hét kedd 6-7. óra
Bicsákné Farkas Anita vendéglátó szaktárgyak, gyakorlatok, élelmiszer szaktárgyak  B hét hétfő 3. óra
Bíró László óraadó – termelés gyakorlata
Borosán Tibor matematika, fizika, számítástechnika  B hét hétfő 3. óra
Csalló Éva Csilla Élelmiszer ismeret, élelmiszerek csoportjai, tésztakészítés-kelesztés-sütés techn., pék gyakorlat  A hét csütörtök 5. óra  csilla.csallo1@gmail.com
Felhősi Mária  német nyelv, szakmai tárgyak  A hét szerda 4. óra
Gál András Csaba óraadó- turisztikai üzletágak  A hét kedd 7. óra
Gecseg Judit Edit levelezés, ügyvitel, szakmai tárgyak  B hét hétfő 3. óra
Hadászi Ágnes történelem, angol nyelv  A hét péntek 4. óra
Hajdics Győző Keresekedelem-marketing, Turizmus vendéglátás közgazdásztanár  Szerda 4. óra  hajdicsgyozo@gmail.com
Háriné Eszéki Marianna német nyelv, idegenforgalom, szállodai ismeretek, vendéglátás, vendéglátás gazdaságtana  A hét csütörtök 3. óra
Hetesi Tamás szakmai tárgyak B hét hétfő 3. óra
Horváth László óraadó, közlekedés
Horváth Mária óraadó, ételkészítés, termelés gyakorlata
Horváthné Vizsi Hajnalka közgazdásztanár, szakmai tárgyak  B hét csütörtök 5. óra
Horváth-Pesti Bernadett óraadó, cukrász oktató  B hét szerda 6. óra
Járfás Andrea ételkészítés, termelés gyakorlata  Hétfő 3. óra
Kátai Beáta Anna Közgazdásztanár Turizmus-Vendéglátás szak,Kereskedő szakoktató B hét kedd 3. óra
Keményné Nagy Erika Vendéglátó-ipari üzemgazdász, vendéglátó-ipari gazdasági szaktanár, okl. minőségfejlesztés tanár  B hét csütörtök 2. óra  kemenyera@gmail.com
Királyné Németh Zsuzsanna német nyelv  –
Kis-Kádi Tamásné magyar, német nyelv; kutyával segített terápiás szakember B hét kedd 12-13 óra
Kozmáné Kovács Irén szakoktató, kereskedelem A hét hétfő 1. óra
Laczkó László testnevelés B hét kedd 4. óra
Luif Ferenc matematika, kémia A hét hétfő 5. óra  luficko@freemail.hu
Márton Tibor testnevelés A hét hétfő 2. óra
Matus Lívia kereskedelmi,vendéglátó szakmai tantárgyak B hét szerda 2. óra
Mészáros Tibor testnevelés A hét hétfő 2. óra
Mihalecz Péter testnevelés B hét kedd 2. óra
Millei Valéria könyvtáros-tanár millei.vali@paterdombisuli.hu
Miszori József szakács szakoktató
Nagy Sándor történelem, közgazdász tanár A hét hétfő 2. óra
Németh Mária magyar nyelv és irodalom, történelem A hét hétfő 2. óra
Németh Sándorné kereskedelmi szakmai tárgyak A hét hétfő 6. óra vidamon@freemail.hu
Némethné Mészáros Ibolya pék szakmai technológia, élelmiszervizsgálat, pék szakmai gyakorlat, szakmai számítás A hét hétfő 2. óra
Pálfy Angelika német nyelv A hét péntek 3. óra
Papp Miklós János angol nyelv, rajz, földrajz B hét hétfő 3. óra
Peresztegi István szakmai tárgyak, szállítmányozás, logisztika A hét kedd 2. óra
Pörzse Gabriella óraadó, utazási szolgáltatások  A-B hét hétfő 9.40-10.00
Pusztai Zsuzsanna német nyelv A hét szerda 3.óra pusztaizsu@gmail.com
Rakos Szilvia történelem, társadalomismeret B hét hétfő 4. óra
Simon Emese magyar nyelv és irodalom, kommunikáció, olasz B hét péntek 2. óra
Simon Katalin biológia, német nyelv A hét hétfő 5. óra
Soós Nagy Györgyi természetismeret A hét csütörtök 3. óra
Szabó Dorottya német nyelv B hét hétfő 4. óra
Szabó Zsolt szakács szakoktató
Szabolcsné Séfer Krisztina angol nyelv A hét szerda 3. óra
Szakály Anikó angol nyelv B hét kedd 3. óra
Szelestei Renáta szakmai tárgyak, logisztika, szállítmányozás A hét hétfő 4. óra
Szerdahelyi János Zsolt Közgazdásztanár (Kereskedelem- Marketing, Turizmus- Vendéglátás) Kedd 4. óra  janos16@gmail.com
Theil Enikő okl. gépészmérnök, informatika szakos középiskolai tanár A hét kedd 3. óra
Tóth Vera magyar nyelv és irodalom, történelem Péntek 4. óra t.tothvera@gmail.com
Tóthné Matil Alexa óraadó, termelés gyakorlata
Trummer Borbála informatika A hét hétfő 3. óra
Vadvári Marianna angol nyelv A hét kedd 4. óra
Varga Szilvia angol nyelv B hét kedd 3. óra
Varga Zoltán értékesítés gyakorlata, felszolgálási alapok A hét hétfő 6. óra varga.zoltan@mailbox.hu